Klub KAPSA

Dětský počítačový klub
Norská 5, Praha 10 – Vršovice, tel.: 271 740 917

Dětský počítačový klub Kapsa je nezisková organizace, která se zabývá seznamováním dětí s výpočetní technikou. Pořádáme nejen kurzy práce s počítačem, internetem a programování, ale také učíme elektroniku, angličtinu a hrajeme deskové hry. V rámci přípravy do školy doučujeme matematiku, fyziku a český jazyk v rozsahu ZŠ i SŠ.

Kroužky v Kapse od září
Prosíme sledujte aktuální epidemiologickou situaci, během podzimu se může rychle měnit. I tak však doufáme, že od září budeme moci kroužky spustit.

Naše kroužky pro děti

Kroužek programování pro děti

Kroužek elektroniky

Příprava do školy

Všechny kroužky

Novinky

Začínáme další (27.rok) své činnosti

1.9.2019

Zápis do kroužků doporučujeme hned, jak víte rozvrh ve škole. Pokud není uvedeno jinak, činnost kroužků se rozběhne hned začátkem září. Na technické kroužky (elektronika, programování) se prosím domlouvejte přímo s lektory prostřednictvím e-mailu.

Začínáme další (26.rok) své činnosti

1.9.2018

Nový školní rok zahajujeme v podstatě s nezměněnou nabídkou kroužků a kurzů. Zápis na kroužky doučování a angličtiny probíhá průběžně od 3. září, kdy máte už školní rozvrh. Na technické kroužky (elektronika, programování) se prosím domlouvejte přímo s lektory prostřednictvím e-mailu.

Kroužky Deskové hry a Počítače pro nejmenší vedou studenti vysokých škol, kteří se musí podřídit své škole a vyčkat na rozvrh. Proto budou termíny těchto kroužků známy a kroužky zahájeny až počátkem října.

Archiv novinek