Klub KAPSA

Dětský počítačový klub
Norská 5, Praha 10 – Vršovice, tel.: 271 740 917

Dětský počítačový klub Kapsa je nezisková organizace, která se zabývá seznamováním dětí s výpočetní technikou. Pořádáme nejen kurzy práce s počítačem, internetem a programování, ale také učíme elektroniku, angličtinu a hrajeme deskové hry. V rámci přípravy do školy doučujeme matematiku, fyziku a český jazyk v rozsahu ZŠ i SŠ.

Kroužky v Kapse zastaveny
(aktualizováno 9.10.)
Vzhledem k novým nařízením od 9.10. se zastavuje probíhání kroužků v prostorách našeho klubu.

Probíhání kroužků v Kapse
(aktualizováno 2.10.)
Vzhledem k novým nařízením od 5.10. se mění výuka v kroužcích.  V závislosti na charakteru kroužku a počtu účastníků kroužek buď pokračuje standardně dál, nebo se rozděluje na menší skupiny, nebo se přechází na distanční způsob, nebo se dočasně úplně zastavuje.  Konkrétní změnu proberou s účastníky kroužků naši jednotliví učitelé-lektoři.

Z důvodu hygienických nařízení:

  • Do Kapsy vstupujeme s rouškou nebo jinou odpovídající ochranou. Po celou dobu v Kapse ji máme nasazenou.
  • Po vstupu do Kapsy si očistíme ruce připravenou dezinfekcí, případně si je důkladně umyjeme mýdlem.
  • Kroužky končí o pár minut dříve, aby došlo k bezpečnější výměně s návštěvníky následujícího kroužku.

Naše kroužky pro děti

Kroužek programování pro děti

Kroužek elektroniky

Příprava do školy

Všechny kroužky

Novinky

3.9.2020

Otevíráme zápis do úplně nového kroužku! Programování v Minecraftu. Kroužek pro děti (od cca. 5. tř. ZŠ) které mají rády Minecraft a chtějí se naučit programovat zábavnou formou. Více podrobností zde.

Ostatní kroužky poběží podle zvyklostí, prosíme na technické kroužky (elektronika, programování) se domlouvejte přímo s lektory prostřednictvím e-mailu.

Začínáme další (27.rok) své činnosti

1.9.2019

Zápis do kroužků doporučujeme hned, jak víte rozvrh ve škole. Pokud není uvedeno jinak, činnost kroužků se rozběhne hned začátkem září. Na technické kroužky (elektronika, programování) se prosím domlouvejte přímo s lektory prostřednictvím e-mailu.

Začínáme další (26.rok) své činnosti

1.9.2018

Nový školní rok zahajujeme v podstatě s nezměněnou nabídkou kroužků a kurzů. Zápis na kroužky doučování a angličtiny probíhá průběžně od 3. září, kdy máte už školní rozvrh. Na technické kroužky (elektronika, programování) se prosím domlouvejte přímo s lektory prostřednictvím e-mailu.

Kroužky Deskové hry a Počítače pro nejmenší vedou studenti vysokých škol, kteří se musí podřídit své škole a vyčkat na rozvrh. Proto budou termíny těchto kroužků známy a kroužky zahájeny až počátkem října.

Archiv novinek