Doučování matematiky, fyziky a českého jazyka

Hledáte doučování na Praze 10? Zaměřujeme se na pravidelnou přípravu do školy a nebo přípravu na přijímací či opravné zkoušky. Nabízíme především:

Vše v rozsahu základní, střední a prvních ročníků vysoké školy. Můžeme však poradit i s fyzikou a chemií, základy elektroniky a elektrotechniky nebo počítači a programováním. Dětem pomůžeme s tvorbou referátů či slohů a dohlédneme na jejich domácí úkoly.

Doučování matematiky probíhá ve skupině do dvou lidí, takže se můžeme individuálně zaměřit na konkrétní potřeby žáka.

Máme zkušenosti i s problémovými žáky, kteří potřebují dlouhodobou a intenzivní péči pro zlepšení svého prospěchu, věnujeme se i dětem, jejichž mateřštinou není čeština.

Doučování je obzvláště vhodné pro ty studenty prvních ročníků netechnických VŠ, kteří delší dobu s matematikou nepřišli do kontaktu a teď potřebují úspěšně složit zkoušku.

Poradíme i rodičům, kteří chtějí samostatně pracovat se svými dětmi, a přece jenom některé partie matematiky pozapomněli.

Za kolik?

Jedna hodina (hrubých 60 minut) doučování matematiky, fyziky či českého jazyka stojí 125,– Kč. Preferujeme spíše pravidelnou činnost, poradíme však i jednorázově. Volná místa máme, ale na termínu je nutné se předem domluvit.

Kdo jsme?

Kurzy vede Mgr. Alena Vávrová, zkušený učitel s dlouholetou praxí ze základní školy s aprobací i pro SŠ a mj. lektor kurzů následného vzdělávání učitelů při pedagogické fakultě UK. Kladně o nás referuje i pedagogicko-psychologická poradna.

Klub KAPSA, o.s. je nezisková organizace, která kromě doučování seznamuje děti s výpočetní technikou, pořádá kroužky programování, elektroniky, angličtiny a hrajeme deskové hry.

Kde nás najdete?

Sídlíme v Praze na adrese:

Klub KAPSA
Norská 5 
Praha 10 – Vršovice

Zatelefonovat nám můžete na číslo 271 740 917. Otevřeno máme od pondělí do soboty vždy od 14.00 do 18.00 hodin. V provozu jsme i o letních prázdninách, termín je nutný domluvit. Podrobnosti o dopravě k nám jsou uvedeny na kontaktní stránce.